balustrady śląsk
(34) 313 74 90

P.P.H. ROTEX-DG s.c.
ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków
rotex@rotexdg.com.pl

P.P.H. ROTEX-DG s.c., ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków

Firma P.P.H. ROTEX DG s.c. powstała w 1994 roku. Wypracowujemy takie schematy i mechanizmy pracy, które pozwalają nam działać sprawnie, szybko i efektywnie. Dzięki ciągłemu zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu się stopniowo poszerzamy zakres produktów i usług.

Usługi, które świadczymy są najwyższej jakości i sprostają wysokim wymaganiom Klientów, a to za sprawą wykorzystywania nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań  oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy świetnie ze sobą współpracują.

Wykonujemy kute bramy, metalowe ogrodzenia, balustrady zewnętrzne i wewnętrznemeble ogrodowe, stoły, krzesła, skrzynki na listy, schody na konstrukcji stalowej, stojaki na płyty kamienne oraz wszystko to co można wykonać z metalu. Tworzymy z charakterem i wyjątkową dbałością o jakość. Wyróżnia nas estetyczne wzornictwo i wysoka jakość usług.

Bardzo ważne gałęzią naszego przedsiębiorstwa są zabezpieczenia przed korozją wszystkich metalowych elementów, zarówno stali czarne jaki i metali kolorowych. Aby odpowiednio zabezpieczyć konstrukcje stalowe, proponujemy kompleksowe usługi antykorozyjne tj: malowanie na mokro, śrutowanie konstrukcji stalowych, piaskowanie - wykorzystując najnowocześniejsze i zarazem najbardziej efektywne sposoby ochrony stali przed korozją. Zastosowanie tego typu zabiegów pozwala skutecznie zahamować i przeciwdziałać zjawisku korodowania, przedłużając w ten sposób żywotność wyrobów stalowych. Zabezpieczenia antykorozyjne wykonywane przez naszą firmę cechują się wysoką trwałością, niezawodnością oraz odpornością na starzenie i działanie czynników atmosferycznych.Malarnia mokra przystosowana jest do zabezpieczenia konstrukcji stalowe pracujących w warunkach korozyjnych C2,C3,C4,C5-I oraz C5-M

Oferujemy wysokiej jakości obróbkę metalitłoczenie, szlifowanie, spawanie, cięcie laserowe, cięcie gazowe i plazmowe. Gwarantujemy solidną współpracę i ceny, z którymi inne firmy nie mogą konkurować.

Zapraszamy do naszej siedziby lub prosimy o kontakt pod wybrany numer telefonu z działem którym są Państwo zainteresowani. Mogą Państwo również skorzystać bezpośrednio z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

kontakt z nami

P.P.H. ROTEX-DG s.c.
ul. Partyzantów 21
42-300 Myszków

tel. (34) 313 74 90
email: rotex@rotexdg.com.pl
Top