balustrady śląsk
(34) 313 74 90

P.P.H. ROTEX-DG s.c.
ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków
rotex@rotexdg.com.pl

P.P.H. ROTEX-DG s.c., ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków

Szukasz firmy, która zajmuje się wykonywaniem ogrodzeń na zamówienie? Zależy Ci na tym, aby siedziba mieściła się w Myszkowie lub okolicach? Liczysz na doradztwo na najwyższym poziomie i profesjonalizmie? W takim razie świetnie trafiłeś! ROTEX-DG pozostaje do Twoich usług!

Co oferuje nasza firma?

Firma ROTEX-DG z Myszkowa zajmuje się między innymi wytwarzaniem bram ogrodzeniowych. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze ogrodzenia odznaczały się wieloletnią trwałością oraz solidnością. Dopasowujemy ofertę do potrzeb i upodobań naszych klientów. Dysponujemy wieloma wzorami ogrodzeń, abyś mógł zdecydować się na to, co odpowiada Ci najbardziej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim cechujemy się wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy pracowników i śledzimy aktualne trendy. Na życzenia klienta wykonujemy ogrodzenia z marzeń! Każdego klienta traktujemy indywidualnie – przygotowujemy ofertę, propozycję cenową i różne warianty ogrodzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółów na temat współpracy.

kontakt z nami

P.P.H. ROTEX-DG s.c.
ul. Partyzantów 21
42-300 Myszków

tel. (34) 313 74 90
email: rotex@rotexdg.com.pl
Top